
Herstelwerkzaamheden pompkelder
Tijdens een routine-inspectie is er een lek geconstateerd in de pompkelder, waardoor er grondwater de pompkelder inloopt. Dat is niet wenselijk. Om dit lek te dichten, voeren we van maandag 3 juli tot naar verwachting eind augustus herstelwerkzaamheden uit. Deze werkzaamheden zijn niet continu.
Werkzaamheden in detail
Vanaf maandag 3 juli wordt eerst het water uit de pompkelder gehaald. Vervolgens kunnen we de schade bekijken en een herstelplan maken. We verwachten dat de pompkelder eind augustus hersteld is.
Wat merkt u ervan?
De werkzaamheden aan de pompkelder zelf geven geen (geluid)hinder. Wel moet u rekening houden met bouwverkeer dat gebruik maakt van de toegang van de poort. Zo moet er voor deze werkzaamheden een kraan en een betonpomp ter plaatse komen. Op de dag dat we een extra laag beton storten, rijden er enkele betonmixers heen en weer. Houd daarom rekening met meer bouwverkeer komende periode.
De werkzaamheden voeren wij uit op maandag tot en met vrijdag, van 7.00 uur tot 16.00 uur. Als we achterraken op de planning, door onvoorziene omstandigheden, werken we door tot 19.00 uur en op zaterdag.
Meer informatie
- Vragen over de werkzaamheden kunt u stellen via vragen@veenix.nl
- Meer informatie over de werkzaamheden aan de A9BAHO vindt u op deze website van Rijkswaterstaat
- Via deze pagina kunt u zich abonneren op de nieuwsbrief van het project
- Voor vragen of opmerkingen over het project kunt u contact opnemen met de landelijke informatielijn van Rijkswaterstaat 0800-8002
- Ook bent u van harte welkom in Belevingscentrum Amstelveen InZicht, geopend op woensdag t/m vrijdag en iedere eerste zaterdag van de maand van 12.00 tot 17.00 uur. Amstelveen InZicht is gevestigd op Stadsplein 103 te Amstelveen, boven de bibliotheek.
